Szanowni Państwo,

mając na uwadze obecną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 (koronawirus) w trosce o bezpieczeństwo i komfort pracy zarówno po Państwa stronie, jak i naszych pracowników, Kancelaria Kubiczek Michalak Sokół podjęła decyzję o reorganizacji warunków pracy – począwszy od dnia 16.03.2020 r. Kancelaria funkcjonować będzie w trybie zdalnym (biuro katowickie i warszawskie).

Jednocześnie zapewniamy o posiadaniu zasobów operacyjnych i technicznych, które umożliwiają nam kontynuowanie i finalizację dotychczasowych projektów oraz postępowań w trybie zdalnym, a także inicjację nowych. Prosimy o wyrozumiałość w razie wydłużonego czasu oczekiwania na odpowiedź, a także zrozumienie dla głębokiej preferencji w zakresie organizowania spotkań z Klientami, Interesariuszami oraz Stronami w trybie zdalnym za pomocą narzędzi komunikacji na odległość.

Jednocześnie informujemy, że infolinia funkcjonująca pod numerem telefonu +48 32 308 0000 czynna będzie w dni robocze w godzinach 12:00-16:00.

W razie jakichkolwiek zmian będziemy Państwa na bieżąco informować. Pozostajemy niezmiennie do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

Z życzeniami zdrowia i wewnętrznego spokoju w tym trudnym czasie,

Wspólnicy Kancelarii Kubiczek Michalak Sokół