Miło nam poinformować, że Kancelaria KMS po raz kolejny została sklasyfikowana na III. miejscu Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej w kategorii nowe prawo: restrukturyzacja.

Rok 2020 dla nas wszystkich był wyzwaniem. W tym trudnym czasie zaufało nam prawie 170 przedsiębiorców, powierzając swoje firmy i wchodząc z nami na ścieżkę postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Bardzo dziękujemy!

Zgłosiliśmy się do kategorii “Nowe Prawo”, a nie klasyfikacji ilościowych kancelarii prawnych, gdyż KMS to nowe i kompleksowe podejście do usług restrukturyzacyjno-upadłościowych. Nie tylko prowadzimy w charakterze doradców i pełnomocników wiele projektów restrukturyzacyjno-upadłościowych, ale również wyceniamy przedsiębiorstwa, badamy niewypłacalność, sporządzamy opinie biegłych z zakresu odpowiedzialności menedżerów, zarządzamy kryzysowo przedsiębiorstwami, a także systematycznie wspieramy wiodące kancelarie prawne w charakterze organów postępowań restrukturyzacyjnych lub ekspertów prywatnych.

Posiadamy na pokładzie kwalifikowanego doradcę restrukturyzacyjnego, 4 doradców restrukturyzacyjnych, a także prawników, biegłych, księgowych oraz szeroki zespół wyspecjalizowanych asystentów. Organizacja przygotowana jest logistycznie i cyfrowo do obsługi wymagających postępowań.

Zachęcamy menedżerów i przedsiębiorców do zmierzenia się ze szczególnymi wyzwaniami obecnej rzeczywistości gospodarczej za pomocą sprawdzonych mechanizmów sądowej i pozasądowej restrukturyzacji. Zapraszamy do kontaktu. Prawdopodobnie będziemy w stanie pomóc! 🙂