SZKOLENIE: Kwalifikowany Doradca Restrukturyzacyjny Marcin Kubiczek panelistą XII Kongresu On-line Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego INSO 2020. Kongres już 20 listopada 2020. Ze względu na stan panującej pandemii w tym roku odbędzie się całkowicie za pośrednictwem łącz internetowych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

XII Kongres On-line Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego INSO 2020 organizowany jest przez INSO – Sekcję Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego Instytutu Allerhanda. Tradycyjnie jest to wydarzenie, podczas którego na styku nauki, prawa i biznesu ścierają się poglądy zarówno praktyków, jak i teoretyków prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. W ramach dorocznego kongresu przewidziano trzy panele dyskusyjne: Panel Legislacyjny, Panel Prawno-Ekonomiczny oraz Panel Sędziowski. Adresatami wydarzenia są prawnicy, ekonomiści, doradcy restrukturyzacyjni, syndycy, naukowcy i analitycy, ale także kadra zarządzająca spółek, inwestorzy czy przedstawiciele instytucji finansowych.

Marcin Kubiczek jest jednym z prelegentów Panelu Prawno-Ekonomicznego. Tematyką wiodącą panelu jest porównanie zalet i wad dwóch ścieżek restrukturyzacji: sądowej i pozasądowej. Doświadczenie kancelarii KMS pozwala na dokonanie dogłębnych analiz oraz na wyprowadzenie na ich podstawie mocno uargumentowanych tez i wniosków. Udział w Kongresie jest dla nas realizacją misji dzielenia się wiedzą – zwłaszcza teraz, kiedy staje się ona szczególnie cenna dla polskich przedsiębiorców. Jest także szansą na wymianę poglądów z innymi praktykami rynku restrukturyzacyjnego. Dlatego serdecznie zapraszamy do rejestracji i do udziału w wydarzeniu. Cieszymy się, że będziemy mogli się z Państwem spotkać.

Szczegółowe informacje na temat kongresu znajdą Państwo na stronie organizatora wydarzenia: INSO. Rejestracja na wydarzenie możliwa jest tutaj: Evenea.