Już za kilka dni będziemy mogli zaprosić Państwa (oczywiście w pełnym reżimie sanitarnym) do naszej nowej siedziby – biurowca DL PIANO zlokalizowanego przy ul. Wrocławskiej 54 w Katowicach. Zmiana lokalizacji to tylko jedna z całego szeregu nowości, założonych w nowej strategii rozwoju Kancelarii Kubiczek Michalak Sokół. Zmiany są naturalną konsekwencją dynamicznego rozwoju naszej organizacji, ale także chęcią zaoferowania usług jeszcze lepiej dopasowanych do Państwa potrzeb.

Nasze nowe biuro zlokalizowane jest w jednym z najnowszych katowickich biurowców klasy A+ o ciekawej architekturze oraz idealnej lokalizacji. Siedziba KMS znajduje się teraz tuż przy kluczowej arterii komunikacyjnej Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, alei Roździeńskiego, w niedalekiej odległości od węzła autostrady A4. Dziś wprawdzie większość komunikacji staramy się prowadzić online, jednak wiemy, jak ważna dla naszych partnerów i klientów jest możliwość bezpośredniego spotkania. Wybraliśmy zatem takie miejsce, które umożliwi dojazd do nas szybko i bez problemów ze wszystkich kierunków – wyjaśnia wiceprezes KMS Jakub Michalak. Co ważne, nasi klienci będą mieć do dyspozycji duży parking naziemny.

Jednocześnie znacząca część zespołu KMS pracować będzie w kolejnej lokalizacji biurowej, mieszczącej się w odległości niecałych 10 minut od głównej siedziby KMS. Nowe lokalizacje pozwolą na efektywne ustrukturyzowanie dotychczasowej działalności oraz zwiększą komfort pracy zespołu KMS.