Uprzejmie informujemy, iż warszawskie biuro Kancelarii MARCIN KUBICZEK obsługuje Klientów w nowej siedzibie, zlokalizowanej przy ul. Bagno 2/221, odpowiadając tym samym na rosnące zapotrzebowanie, a także wzrastające zainteresowanie usługami świadczonymi przez Kancelarię.

Rynek usług restrukturyzacyjnych i upadłościowych w Warszawie okazuje się być najbardziej dynamicznym w Polsce, co oczywiście nie dziwi mając na względzie fakt, iż Warszawa stanowi  finansowo-biznesowe centrum procesów gospodarczych w Polsce.

W związku z powyższym, eksperci Kancelarii MARCIN KUBICZEK pozostają dostępni dla warszawskich przedsiębiorców, wierzycieli oraz menedżerów pod nowym adresem (ul. Bagno 2/221), oferującym szersze niż dotychczas możliwości i większe zaplecze organizacyjno-techniczne. 

Obecna lokalizacja jest korzystnie skomunikowana, znajdując się w pobliżu obiektów użyteczności publicznej, dworca PKP oraz ścisłego centrum Warszawy.

Jesteśmy przekonani, że poszerzenie zespołu Kancelarii oraz nowe możliwości organizacyjno-techniczne związane z pozyskaniem przez Kancelarię nowej siedziby stanowią właściwą odpowiedź na wzrastające zainteresowanie świadczonymi przez nas usługami, a związanymi m.in. z kompleksową obsługą restrukturyzacji i upadłości przedsiębiorstw (w tym w wariancie pre-packu), tworzeniem Niezależnych Przeglądów Biznesowych, czy też eksperckim wsparciem procesów cywilnych i karnych z zakresu przestępczości gospodarczej i odpowiedzialności członków zarządu.

Wyrażamy nadzieję, że nowa lokalizacja warszawskiego biura Kancelarii MARCIN KUBICZEK dodatkowo usprawni realizowane przez Kancelarię projekty, a także stworzy przestrzeń do nawiązania efektywnej współpracy w nowych przedsięwzięciach. Zainteresowanych Czytelników serdecznie zapraszamy do kontaktu.