Serdecznie zapraszamy na kolejny bezpłatny webinar z ekspertami kancelarii Kubiczek Michalak Sokół. Tym razem opowiemy o przygotowanej likwidacji z perspektywy dłużnika, wierzycieli i syndyka. Webinar Przygotuj się do pre-packu! odbędzie się 26 lutego 2021 roku o godzinie 12.00. 

Pre-pack, czyli przygotowana likwidacja to szansa na znacznie skrócenie postępowania upadłościowego oraz uzyskanie korzystnych warunków sprzedaży likwidowanego przedsiębiorstwa. Mimo że instytucja ta weszła do polskiego porządku prawnego zaledwie 5 lat temu, cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców oraz inwestorów chcących nabyć aktywa zadłużonych spółek. Chcemy podzielić się z Państwem wiedzą i doświadczeniem, jakie mamy w tym zakresie. Zarówno jako współtwórcy o raportu funkcjonowaniu przygotowanej likwidacji w Polsce, jak i tymczasowi nadzorcy sądowi, syndycy, reprezentacji dłużników i wierzycieli.
Webinar poprowadzą:
Rejestrację prowadzimy na stronie Przygotuj się do prepacku.
Uwaga! Prosimy o rejestrację maksymalnie do 26 lutego do godziny 11.45. Z przyczyn technicznych nie będzie możliwa wysyłka zaproszeń do pokoju webinarowego po jego otwarciu.
Do zobaczenia!