terazjuzwiem-restrukturyzacja-prepack-i-upadlosc

#TerazJużWiem – Restrukturyzacja, prepack i upadłość

Z radością informujemy, że 16.10.2018 r. odbędzie się w Katowicach szkolenie z cyklu #TerazJużWiem, a jego tematyka oscylować będzie wokół zagadnienia restrukturyzacji, prepacku oraz upadłości. Doradca restrukturyzacyjny Marcin Kubiczek poprowadzi trzy sesje szkoleniowe, zwieńczone panelem pytań i odpowiedzi:

  • Restrukturyzacja jako szansa na uniknięcie upadłości,
  • Prepack – dlaczego warto przygotować likwidację?
  • Niewypłacalność. Kiedy za wcześnie na upadłość, a kiedy za późno?

Kancelaria MARCIN KUBICZEK zrealizowała jak dotąd wiele złożonych i wymagających projektów restrukturyzacyjnych, uczestnicząc w różnych formach w licznych postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Przedmiotowe szkolenie zawierać będzie skondensowaną i praktyczną wiedzę z zakresu restrukturyzacji i upadłości, a cele, wyzwania i korzyści restrukturyzacji zaprezentowane zostaną w kontekście obaw i potrzeb przedsiębiorców.

Doradca restrukturyzacyjny Marcin Kubiczek odpowie m.in. na następujące pytania: Czy można uratować firmę, osłabianą z każdej strony przez toczące się postępowania egzekucyjne? Kiedy warto sięgać po sądowe środki restrukturyzacji, a kiedy nie? Na czym polega zawarcie sądowego układu z wierzycielami i jak do niego doprowadzić?

Więcej informacji o szkoleniu wraz z formularzem rejestracyjnym znajduje się na dedykowanej stronie internetowej, tj. www.terazjuzwiem.pl. Zapraszamy.